Pagrindinis puslapis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš MrEdgariux.
Jump to navigation Jump to search
1 eilutė: 1 eilutė:
 
Sveiki atvykę į <b>MrEdgariux.lt</b> vikipėdija, čia jūs galite rasti jums reikiamos informacijos, bei sužinoti apie tam tikrus dalykus.
 
Sveiki atvykę į <b>MrEdgariux.lt</b> vikipėdija, čia jūs galite rasti jums reikiamos informacijos, bei sužinoti apie tam tikrus dalykus.
<br>Taigi pirma ką norėčiau parašyti tai apie foruma, <br><hr><br> Forumas susikūrė 2020-03-24 diena. Jo tikslo nebėra, nes serverio hostingas ištrintas dėl serverio pasibaigusio galiojimo, serveris yra tesiamas pas mane privačiajame serveryje (mano pc) tad tan aš padaryti žadu daug ką naujo. (Buvusį perdaryta dar perdarynėsiu, nestosiu) <br><hr><br> Apie serverį mūsų, serverio IP rasite zaidejai.us.lt svetainėje. Serveris buvo pradėtas kurti <b>2020-02-26</b> kai neturėjau ką veikti. Po to įkėliau į hostingą server.pro. Padėjo man statyti Dyzelinas bei NeonPlusX. Po kiek laiko pagerinau hostingą bei išmečiau Dyzeliną iš serverio pagalbininkų
+
<br>Taigi pirma ką norėčiau parašyti tai apie foruma, <br><hr><br> Forumas susikūrė 2020-03-24 diena. Jo tikslo nebėra, nes serverio hostingas ištrintas dėl serverio pasibaigusio galiojimo, serveris yra tesiamas pas mane privačiajame serveryje (mano pc) tad tan aš padaryti žadu daug ką naujo. (Buvusį perdaryta dar perdarynėsiu, nestosiu) <br><hr><br> Apie serverį mūsų, serverio IP rasite zaidejai.us.lt svetainėje. Serveris buvo pradėtas kurti <b>2020-02-26</b> kai neturėjau ką veikti. <hr> Šis hostingas yra ir bus dar atnaujinamas ateityje. Hostingą turiu nuo: <b>Vasario 4, 2020 (3 mėn)</b>

21:52, 30 gegužės 2020 versija

Sveiki atvykę į MrEdgariux.lt vikipėdija, čia jūs galite rasti jums reikiamos informacijos, bei sužinoti apie tam tikrus dalykus.


Taigi pirma ką norėčiau parašyti tai apie foruma,Forumas susikūrė 2020-03-24 diena. Jo tikslo nebėra, nes serverio hostingas ištrintas dėl serverio pasibaigusio galiojimo, serveris yra tesiamas pas mane privačiajame serveryje (mano pc) tad tan aš padaryti žadu daug ką naujo. (Buvusį perdaryta dar perdarynėsiu, nestosiu)Apie serverį mūsų, serverio IP rasite zaidejai.us.lt svetainėje. Serveris buvo pradėtas kurti 2020-02-26 kai neturėjau ką veikti.


Šis hostingas yra ir bus dar atnaujinamas ateityje. Hostingą turiu nuo: Vasario 4, 2020 (3 mėn)