Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Recommended Posts

Sveiki, renkame nauja rudinuką (Administratoriaus narį). Kuris būtu atsakingas už forumą bei discord serverį

Reikalavimai:

Būtinai būti prisijungusiam pas mus į discord serverį

Būtinai būti forume užsiregistravusiam, ir aktyviam

Būtinai neturėti daugiau kaip 2 įspėjimų įspėjimų sistemoje

Norintys į rudinukus patekti, pildykite pagal duota anketą:

Koks jūsų tikras vardas?:

Kiek jums metų?:

Kodėl norite eiti į šias pareigas?:

Ar esate buvęs nubaustas forumę arba discordę, jeigu taip, kada ir dėl ko?:

Ar skaitėte taisykles?:

Ar žaidėjas gali būti baudžiamas už tyčinius  6 -rep uždėjimus į 2 dienas?:

Kaip žaidėja reikia užblokuoti? Parašyti pilnai:

Ką daryti, jeigu tikrai netyčia, arba per klaidą uždėjote įspėjimą?:

Kaip reikia uždrausti nariui rašyti forume? Parašyti pilnai:

Ar jūs esate ilgai mūsų discord serveryje?:

Ką darysite, radus klaidą?:

Kaip tą klaidą ištaisysite?:

Jeigu klaidos neišeina ištaisyti, ką darysite?:

Ar galima užsidėti sau rolę su administracijos leidimas be administratoriaus (savininko) leidimo?:

Kodėl negalima? (nebūtina):

Jeigu žaidėjas keikiasi discord serveryje, ką darysite?:

---------------------------

Manau užteks, ilgai ir daug rašysite 🙂

Išrinktas bus: 2020-06-10 (arba bus daugiau kaip 3 anketos geros)

Posted (edited)

Koks jūsų tikras vardas?: Tomas

Kiek jums metų?: 12

Kodėl norite eiti į šias pareigas?: Noriu padėti Edgarui su šiuo projektu. Jei pateksiu - padėsiu jam prižiūrėti discord ir forumą. Jei jis negalės žiūrėti/tvarkyti forumo ir/arba discord - galėsiu aktyviai pavaduoti jį.

Ar esate buvęs nubaustas forumę arba discordę, jeigu taip, kada ir dėl ko?: Nebuvau

Ar skaitėte taisykles?: Taip, kaip gi kitaip

Ar žaidėjas gali būti baudžiamas už tyčinius  6 -rep uždėjimus į 2 dienas?: Taip.  Temoje

https://mredgariux.lt/projektai/3/index.php?/topic/75-masinis-rep-mėtymas/ parašyta: "Nedėti bereikalingai 🙂 (jeigu tyčia bandoma į min dėti 8 ir dar kita min 8 busite irgi baudžiami)" O čia sako, kad tyčia, tai taip.

Kaip žaidėja reikia užblokuoti? Parašyti pilnai:  Forume yra įspėjimų sistema, paspaudus ant nario(arba nuėjus į jo profilį) yra mygtukas "Įspėti vartotoją", paspaudus jį galima skirti įspėjimus, gavus 10 įspėjimų, narys bus išblokuotas iš forumo. Tai aš padaręs reikiamus nustatymus skirsiu 10 įspėjimų. O Discord serveryje: į bot-spam žinutę - !ban <NarioVardas> <Priežastis>.

Ką daryti, jeigu tikrai netyčia, arba per klaidą uždėjote įspėjimą?: Yra mygtukas atšaukti įspėjimą, tai jį ir paspausiu.

Kaip reikia uždrausti nariui rašyti forume?:  Parašyti pilnai: Prie mygtuko "Įspėti Vartotoją" yra mygtukas "Šlamštas", paspaudus jį ir sutikus lentelėje, nariui bus uždrausta rašyti forume, o nuėjus į AdminCP -> Members galima nuimti bausmę.

Ar jūs esate ilgai mūsų discord serveryje?: Į Discord serverį atėjau 2020-05-25 12:53.

Ką darysite, radus klaidą?: Stengsiuos ją ištaisyti, jei tai bus ne mano jėgoms, parašysiu Savininkui(MrEdgariux) į Discord privačia žinute klaidą.

Kaip tą klaidą ištaisysite?: Žiūrint kokia klaida, pvz.: "Pagalba" bus parašyta be "g", tai paspaudus ant savęs aš nueisiu į AdminCP -> Login -> Languages -> Lietuvių kalba, ten parašysiu žodį "Support" ir man suras sistema, tą ką aš norėjau ištaisyti, pataisęs aš išsaugosiu ir viskas susitaisys.

Jeigu klaidos neišeina ištaisyti, ką darysite?: Kaip ir rašiau viršuje: "jei tai bus ne mano jėgoms, rašysiu Savininkui(MrEdgariux) į Discord privačia žinute. klaidą".

Ar galima užsidėti sau rolę su administracijos leidimas be administratoriaus (savininko) leidimo?: Ne, tik su savininko leidimu.

Kodėl negalima? (nebūtina): Tai gali pakenkti projektui ir gali būti, kad tos klaidos bus neįmanoma ištaisyti.

Jeigu žaidėjas keikiasi discord serveryje, ką darysite?: Iškart parašysiu į bot-spam žinutę: !mute <NarioVardas> 10m Keiksmai.

Edited by Tomas
Dėl visą ko

Kiek žinau, daugiau niekas nebepildys. Todėl nedelsiant laiko priimu Tomą į rudinukus.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.