Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Domantas

Nariai
  • Content Count

    27
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

-7 Poor

Recent Profile Visitors

242 profile views
  1. Įspėjimų nebėra? Nebėra ir bėdos. Nematau tikslo rašyti šito papeikimo, ai, tiksliai, nebent pyktį išlieti, ok.
  2. Jūsų nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Pakeisti pagr. užrašą forume ,,Neon Veizor'' į MrEdgariux ar dar ką. Jei keičiasi. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas forumui/projektui: Geriau bus.
  3. Jūsų tikrasis vardas: Domantas, čj Kiek jums metų?: 15 Kur gyvenate ( šalis, miestas )?: Vilniuje, Afganistane Lietuvoje ❤️ Jūsų charakterio bruožai: Fainas, mielas, draugiškas, linksmas ir taip toliau. Ka veikiate laisvalaikiu?: Kuriu/Tvarkau savo forumą ir bendrauju su draugais :)) Ar turite seserų ar brolių?: Tai aišku, kaip gi čia be tų sesių........ Ar turite augintinių?: JO, katiną, ir porą žuvų. Ar lankote būrelius?: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nes karantinas, o šiaip tai šaulių sąjungą. Kokie kompiuteriniai žaidimai jums mėgstamiausi?: Visi, jk. Minecraft, gta 5, subnautica, roblox ir t.t.t.t.t.t..t... Ar žiūrite filmus: Tai aiškų, kas vakarą, lovoje pasijungiu kokį nors. Jei žiūrite filmus, koks filmų žanras jums patinka?: Įvairiai. Ar klausotės muzikos, ir koks stilius labiausiai patinka?: Klausausi. Įvairus, dažniausia pop'as ir hardbass. Koks jūsų zodiako ženklas?: Skorpionas. Ar turite tikslų ir svajonių gyvenime?: Tai joooooooooo, gauti p*st pabaigti gerai mokslus, įstoti kažkur, o vėliau manau dar daugiau tikslų ir svajonių atsiras 🙂 Jūsų nuotrauka: A, gėda rodyt 😧 Labai, labai ačiū, kad skaitėte (jei skaitėte vpš).
  4. Jūsų forumo nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Padaryti serveryje, kad atsijungus ir vėl prisijungus atsirastum toj vietoj, kur ir atsijungei, o ne spawn'e. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas serveriui: Nervina, kai reikia vis skristi į tą vietą kur atsijungei 😄 Tai patogiau būtų...