Jump to content

MrEdgariux

Forum Owner
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

MrEdgariux last won the day on June 1 2020

MrEdgariux had the most liked content!

Recent Profile Visitors

152 profile views

MrEdgariux's Achievements

Text constructor

Text constructor (5/5)

 • Week on forum
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

19

Reputation

 1. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 2. Pradėta tvarkyti! Mes pradėjome tvarkyti šią klaidą, būsite informuoti kai klaida bus sutvarkyta, kol tvarkome, tema nėra rakinama.
 3. Taip, čia galima klaida, kadangi tai nebuvo mano programuota, todėl gali būti naudojama ne ta laiko juosta, pabandysime sutvarkyti tai, jeigu išeis. Taip pat tai gali būti random žinutė kurią parašo. *REDAGUOJU* tai buvo mano žioplumas, nemačiau kad tan secondary parašyta ir parašiau labas rytas kur turėjo būti laba diena. Ačiū už pranešimą, dabar turėtu būti viskas gerai.
 4. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 5. Pradėta tvarkyti! Mes pradėjome tvarkyti šią klaidą, būsite informuoti kai klaida bus sutvarkyta, kol tvarkome, tema nėra rakinama.
 6. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 7. MEGA UPDATE Pirmiausia, noriu pasakyti kad buvo įkeltas naujas forumo dizainas, kadangi senesni buvo susibuginę. Antra noriu pasakyti kad buvo pridėti pasiekimai, bei rangai, kurie bus gaunami už tam tikras veiklas. Trečia noriu pasakyti, atsirado youtube pasiekimas youtuberiams. Daugiau pakeitimų ateityje!
 8. Sveikučiai, po tikrai žiauriai ilgo laiko, mes vėl tęsiame šio forumo išlaikymą bei bendruomenę, kadangi šis forumas buvo uždarytas dėl neaktyvumo, todėl šįkart stenkimės mes jo neuždaryti eilinį syk. Kas naujo? Kadangi forumas grąžintas, jis vėl bus tobulinamas, tik kad jam dėmesio daug nebus duodama. Forume išlieka visi pranešimai, žinutės, taisyklės ir t.t Bendruomenė kurį išlaiko šį forumą bei jį prižiūrį turi teisę turinį netinkama ištrinti, o pažeidėjus užblokuoti.
 9. Sveiki, renkame nauja rudinuką (Administratoriaus narį). Kuris būtu atsakingas už forumą bei discord serverį Reikalavimai: Būtinai būti prisijungusiam pas mus į discord serverį Būtinai būti forume užsiregistravusiam, ir aktyviam Būtinai neturėti daugiau kaip 2 įspėjimų įspėjimų sistemoje Norintys į rudinukus patekti, pildykite pagal duota anketą: Koks jūsų tikras vardas?: Kiek jums metų?: Kodėl norite eiti į šias pareigas?: Ar esate buvęs nubaustas forumę arba discordę, jeigu taip, kada ir dėl ko?: Ar skaitėte taisykles?: Ar žaidėjas gali būti baudžiamas už tyčinius 6 -rep uždėjimus į 2 dienas?: Kaip žaidėja reikia užblokuoti? Parašyti pilnai: Ką daryti, jeigu tikrai netyčia, arba per klaidą uždėjote įspėjimą?: Kaip reikia uždrausti nariui rašyti forume? Parašyti pilnai: Ar jūs esate ilgai mūsų discord serveryje?: Ką darysite, radus klaidą?: Kaip tą klaidą ištaisysite?: Jeigu klaidos neišeina ištaisyti, ką darysite?: Ar galima užsidėti sau rolę su administracijos leidimas be administratoriaus (savininko) leidimo?: Kodėl negalima? (nebūtina): Jeigu žaidėjas keikiasi discord serveryje, ką darysite?: --------------------------- Manau užteks, ilgai ir daug rašysite 🙂 Išrinktas bus: 2020-06-10 (arba bus daugiau kaip 3 anketos geros)
 10. Nubaustas! Narys nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius narius!
 11. Administratorius numetė nuotrauka į discordą. Rudinukas: Dominykas baudžiamas už melaginga informacija, bei neteisingai uždėta įspėjimą (neperskaitant taisyklių).
 12. Nepakankamai įrodymu, nėra parašyta kada gautas įspėjimas, Pridėkite kita įrodymą kur rodo kada duodas įspėjimas. Tada rudinukas bus nubaustas. Tema lieka atrakinta
 13. Sveiki, taigi norėjau pranešti, kad jeigu žmogus padeda tam pačiam žmogui daugiau kaip 8 -rep, jis yra baudžiamas 1 valandos įspėjimų, su kuriuo jis negali pasiekti visiškai viso forumo. Jis buna valandai užblokuojamas, tad prašyčiau, ramiai ir teisingai dėti -rep. Suprantu, kad kartais susipykus norisi jam pakenkti. Bet per daug nepasistenkite. Taippat, NETEISINGI -REP YRA NUIMAMI! Per viena minute žaidėjas žmogus gali uždėti daugiausiai 8 -rep ant to pačio žmogaus ant kiekvieno posto, po minutės vėl 8, bet prašyčiau, dėti sąžiningai. Nedėti bereikalingai 🙂 (jeigu tyčia bandoma į min dėti 8 ir dar kita min 8 busite irgi baudžiami) Ačiū už supratinguma, MrEdgariux administracija
 14. Šis forumas nebėra prižiurimas administratorių. Jie buvo atleisti Priežastys: Neaktyvumai / Atsistatydinimai Šis forumas neaktyvume yra: Jis atgaivintas, ir vėl gyvas

MrEdgariux.LT Forumas

Šis forumas priklauso svetainės savininkui, visas turinys, bei dizainas taip pat.

Autorių teisių saugomas turinys

×
×
 • Sukurti nauja...