Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/18/2020 in all areas

 1. 1 point
  Sveiki, taigi sugalvojau, kad šiam forumui reikia kaip ir kaško tokio, kaip serverio. Taigi, gero skaitimo, apie šio projekto darymą. Serverio tipas bus Prisonas, jis bus nukopijuotas iš labai seno 2018 metų dizaino, ir bus perdarytas į naujajį mano sukurta dizainą, jis dar tik daromas, tad manau serverio atidarymas bus 2020 metų gale. Jeigu sparčiai dirbsime prie projekto, tai tikrai greitai atidarysime, bet dar mes esame padarę tik 4 - 9 % darbo savo. Padeda man dyzelinas. Dyzelinas tai padeda iš visu savo pastangų, paskutinį kartą ką jis buvo padaręs tai atnaujinęs štabą. Jis tikrai bandė prisidėti prie serverio statymo darbų. Tie padėjėjai gauna atlygį, už pradirbta darbą. Serveryje nebus sargybos, todėl C Centre bus galima muštis, ir žudytis. Nariai kurie čytins, prašytume gerų žmonių, juos nufilmuoti ir įkelti į foruma, o mes juos sutvarkysime. ačiū Forumas bus skirtas tam, kad nubausti netinkamai besielgiančius narius serveryje. Atrankos vyks forume, sargybinių direktoriaus atrankų nebus, bus tokios kaip: Eventeriai ( galbūt ), prižiūrėtojai. Informacija žadame keisti/papildyti. Tema yra atrakinta, galite rašyti ko norite, kad būtu pridėta į serverį.
 2. 1 point
  Čia paskelbiu galerijos naudojimosi taisyklęs, nusižengus būsite baudžiami įspėjimais. Draudžiama kelti nepadorų (n-18) turinį - 3 įspėjimai Draudžiama kelti slaptažodžius, veidus (žmonių be leidimo, leidimą išduoti privalo nuotraukos darytojas (arba pats savininkas)) - IP blockas Draudžiama kelti asmeninius duomenis. (Asmens kodus, vartotojo slaptažodžius, kodus, pluginus ir pnš) - 1 įsp
 • Forum Statistics

  30
  Total Topics
  61
  Total Posts