Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Tema buvo paslėpta, bet jį vėl čia :). Jau hostas nupirktas, tik kitiems tikslams.
 3. Autorių teisių savininkas: MrEdgariux Leidimas naudotis: taip

  © galima naudoti visiems

 4. Čia paskelbiu galerijos naudojimosi taisyklęs, nusižengus būsite baudžiami įspėjimais. Draudžiama kelti nepadorų (n-18) turinį - 3 įspėjimai Draudžiama kelti slaptažodžius, veidus (žmonių be leidimo, leidimą išduoti privalo nuotraukos darytojas (arba pats savininkas)) - IP blockas Draudžiama kelti asmeninius duomenis. (Asmens kodus, vartotojo slaptažodžius, kodus, pluginus ir pnš) - 1 įsp
 5. Sveikučiai sugrįžę į forumo naujienas. Šiame atnaujinimę galite jau kelti nuotraukas forume skiltyje: Galerija, meniu sąrašę. BŪTINA LAIKYTIS FORUMO GALERIJOS TAISYKLIŲ! kitaip būsite baudžiami
 6. Taigi čia nieko negaliu daug parašyti, bei tie atnaujinimai nesimatys aiškiai. Tai tiesiog bugų patvarkymas su temų kurimu 🙂 Sutvarkyta temos kūrimas VIP nariams
 7. Laikas sone parasytas. Tad nereikia apsimetineti.
 8. Nubaustas! Narys nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius narius!
 9. Administratorius numetė nuotrauka į discordą. Rudinukas: Domantas baudžiamas už melaginga informacija, bei neteisingai uždėta įspėjimą (neperskaitant taisyklių).
 10. Nepakankamai įrodymu, nėra parašyta kada gautas įspėjimas, Pridėkite kita įrodymą kur rodo kada duodas įspėjimas. Tada rudinukas bus nubaustas. Tema lieka atrakinta
 11. Įspėjimų nebėra? Nebėra ir bėdos. Nematau tikslo rašyti šito papeikimo, ai, tiksliai, nebent pyktį išlieti, ok.
 12. NUSISKUNDIMŲ ANKETOS FORMA Jūsų forumo nickname: NeonPlusX Nusikaltusio administratoriaus nickname forume: Domantas Kuom šis administratorius nusikalto: Free isp Įrodymai ( privaloma, neredaguoti ) :
 13. Sveiki, taigi norėjau pranešti, kad jeigu žmogus padeda tam pačiam žmogui daugiau kaip 8 -rep, jis yra baudžiamas 1 valandos įspėjimų, su kuriuo jis negali pasiekti visiškai viso forumo. Jis buna valandai užblokuojamas, tad prašyčiau, ramiai ir teisingai dėti -rep. Suprantu, kad kartais susipykus norisi jam pakenkti. Bet per daug nepasistenkite. Taippat, NETEISINGI -REP YRA NUIMAMI! Per viena minute žaidėjas žmogus gali uždėti daugiausiai 8 -rep ant to pačio žmogaus ant kiekvieno posto, po minutės vėl 8, bet prašyčiau, dėti sąžiningai. Nedėti bereikalingai 🙂 (jeigu tyčia bandoma į min dėti 8 ir dar kita min 8 busite irgi baudžiami) Ačiū už supratinguma, MrEdgariux administracija
 14. Įgyvendinta! Pasiūlymas priimtas!
 15. Jūsų nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Pakeisti pagr. užrašą forume ,,Neon Veizor'' į MrEdgariux ar dar ką. Jei keičiasi. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas forumui/projektui: Geriau bus.
 16. Įgyvendinta! Pasiūlymas priimtas!
 17. Jūsų forumo nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Padaryti serveryje, kad atsijungus ir vėl prisijungus atsirastum toj vietoj, kur ir atsijungei, o ne spawn'e. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas serveriui: Nervina, kai reikia vis skristi į tą vietą kur atsijungei 😄 Tai patogiau būtų...
 18. Čia laikinai paskutinė versija, kuria keliu dėl forumo :), tai dabar biški pakeitimų su forumu čia Atnaujinti mygtukai. Išverstas 40 - 50 % forumo. Įdėtas nariams (svečiams) Discord prisijungimo nuoroda. Ateityje žadame foruma biški palikti kaip ir poilsiui, dirbsime daugiau prie serverio.
 19. Sveiki, taigi sugalvojau, kad šiam forumui reikia kaip ir kaško tokio, kaip serverio. Taigi, gero skaitimo, apie šio projekto darymą. Serverio tipas bus Prisonas, jis bus nukopijuotas iš labai seno 2018 metų dizaino, ir bus perdarytas į naujajį mano sukurta dizainą, jis dar tik daromas, tad manau serverio atidarymas bus 2020 metų gale. Jeigu sparčiai dirbsime prie projekto, tai tikrai greitai atidarysime, bet dar mes esame padarę tik 4 - 9 % darbo savo. Padeda man dyzelinas. Dyzelinas tai padeda iš visu savo pastangų, paskutinį kartą ką jis buvo padaręs tai atnaujinęs štabą. Jis tikrai bandė prisidėti prie serverio statymo darbų. Tie padėjėjai gauna atlygį, už pradirbta darbą. Serveryje nebus sargybos, todėl C Centre bus galima muštis, ir žudytis. Nariai kurie čytins, prašytume gerų žmonių, juos nufilmuoti ir įkelti į foruma, o mes juos sutvarkysime. ačiū Forumas bus skirtas tam, kad nubausti netinkamai besielgiančius narius serveryje. Atrankos vyks forume, sargybinių direktoriaus atrankų nebus, bus tokios kaip: Eventeriai ( galbūt ), prižiūrėtojai. Informacija žadame keisti/papildyti. Tema yra atrakinta, galite rašyti ko norite, kad būtu pridėta į serverį.
 20. Vaizdo Įrašai turi būti neįžeidžiantis kitų narių. Visi vaizdo įrašai turi būti įkelti tik iš: YouTube, Discord, Twitter, TikTok, Facebook. Draudžiama kelti į viena temą daugiau kaip 3 vaizdo įrašų (nebent labai reikia) Bus papildyta.
 21. Šių kelių dienų forumo atnaujinimai: Sukurti specialūs mygtukai, papeikimams, įdėjoms, anketoms. Jais naudosis administracijos nariai. Atnaujintas forumo dizainas. Daug išversto forumo, bet jis verčiamas toliau. Įkeltas grupių pluginas, kur grupės rodomos forumo pagrindinio puslapio apačioje. Sukurta nauja grupė ,,Forumo pagalbininkai.'' Sukurta daug naujų kategorijų ( forumų, sub-forumų ). Nuo šiol galite įsigyti VIP'ą forume. Kuris suteiks keliatą galimybių, kurių negali paprastas narys. Taip pat turės rolę su spalva. Forumo pagrindiniame puslapyje atsirado ŠAUKYKLA.Čia forumo nariai gali bendrauti, ir susirasti draugų. Sutvarkyta keliatas klaidų. Administracijos rolei uždėtas particles. Atnaujinta pagalbos sistema, taip pat daug maž išversta. Laukiame jūsų pasiūlymų forumui. Jei reikia pagalbos visada rašykite pagalbos sistemoje. Stengsimės padėti kuo galime greičiau.
 22. Sveiki, šiandiena papasakosiu, kas atsirado naujo forume ant 1.4 versijos: ▶ Pridėta daug subforumių. ▶ Išversta 20 - 35% forumo ▶ Sutvarkyti 2 bugai
 23. Sveiki atvykę į naujajį MrEdgariux.lt forumą. Svetainėje buvo atnaujintas VISIŠKAI VISAS DIZAINAS. Pridėtas grupių pluginas. Toliau verčiamas forumas į Lietuvių kalbą.
 24. Sveiki atvykę į nauja versija: 1.2, ir šioje versijoje prisidėjo: Nuo šiol galite rašyti skundus, administracijai, forumo moderatoriams ir nariams. Atsirado šaukykla, kurioje galite rašinėtis. Pridėta VIP narystės pirkimas (2 eur)
 25. NUSISKUNDIMŲ ANKETOS FORMA Jūsų forumo nickname: Nusikaltusio administratoriaus nickname forume: Kuom šis administratorius nusikalto: Įrodymai ( privaloma, neredaguoti ) :
 26. Keliatas naujų įspėjimų atnaujinimų! 🙂 Nuo šiol: 1 įspėjimas bus skiriamas už masinį prašinėjimą pareigų. ( žinutėse, forume ir pnš ) 2 įspėjimai bus skiriami už masinį -rep mėtimą 5 įspėjimai bus skiriami už melagingą skundą administratoriui.
 1. Load more activity