Welcome to The Forum

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Taigi čia nieko negaliu daug parašyti, bei tie atnaujinimai nesimatys aiškiai. Tai tiesiog bugų patvarkymas su temų kurimu 🙂 Sutvarkyta temos kūrimas VIP nariams
 3. Kiek žinau, daugiau niekas nebepildys. Todėl nedelsiant laiko priimu Tomą į rudinukus.
 4. Koks jūsų tikras vardas?: Tomas Kiek jums metų?: 12 Kodėl norite eiti į šias pareigas?: Noriu padėti Edgarui su šiuo projektu. Jei pateksiu - padėsiu jam prižiūrėti discord ir forumą. Jei jis negalės žiūrėti/tvarkyti forumo ir/arba discord - galėsiu aktyviai pavaduoti jį. Ar esate buvęs nubaustas forumę arba discordę, jeigu taip, kada ir dėl ko?: Nebuvau Ar skaitėte taisykles?: Taip, kaip gi kitaip Ar žaidėjas gali būti baudžiamas už tyčinius 6 -rep uždėjimus į 2 dienas?: Taip. Temoje https://mredgariux.lt/projektai/3/index.php?/topic/75-masinis-rep-mėtymas/ parašyta: "Nedėti bereikalingai 🙂 (jeigu tyčia bandoma į min dėti 8 ir dar kita min 8 busite irgi baudžiami)" O čia sako, kad tyčia, tai taip. Kaip žaidėja reikia užblokuoti? Parašyti pilnai: Forume yra įspėjimų sistema, paspaudus ant nario(arba nuėjus į jo profilį) yra mygtukas "Įspėti vartotoją", paspaudus jį galima skirti įspėjimus, gavus 10 įspėjimų, narys bus išblokuotas iš forumo. Tai aš padaręs reikiamus nustatymus skirsiu 10 įspėjimų. O Discord serveryje: į bot-spam žinutę - !ban <NarioVardas> <Priežastis>. Ką daryti, jeigu tikrai netyčia, arba per klaidą uždėjote įspėjimą?: Yra mygtukas atšaukti įspėjimą, tai jį ir paspausiu. Kaip reikia uždrausti nariui rašyti forume?: Parašyti pilnai: Prie mygtuko "Įspėti Vartotoją" yra mygtukas "Šlamštas", paspaudus jį ir sutikus lentelėje, nariui bus uždrausta rašyti forume, o nuėjus į AdminCP -> Members galima nuimti bausmę. Ar jūs esate ilgai mūsų discord serveryje?: Į Discord serverį atėjau 2020-05-25 12:53. Ką darysite, radus klaidą?: Stengsiuos ją ištaisyti, jei tai bus ne mano jėgoms, parašysiu Savininkui(MrEdgariux) į Discord privačia žinute klaidą. Kaip tą klaidą ištaisysite?: Žiūrint kokia klaida, pvz.: "Pagalba" bus parašyta be "g", tai paspaudus ant savęs aš nueisiu į AdminCP -> Login -> Languages -> Lietuvių kalba, ten parašysiu žodį "Support" ir man suras sistema, tą ką aš norėjau ištaisyti, pataisęs aš išsaugosiu ir viskas susitaisys. Jeigu klaidos neišeina ištaisyti, ką darysite?: Kaip ir rašiau viršuje: "jei tai bus ne mano jėgoms, rašysiu Savininkui(MrEdgariux) į Discord privačia žinute. klaidą". Ar galima užsidėti sau rolę su administracijos leidimas be administratoriaus (savininko) leidimo?: Ne, tik su savininko leidimu. Kodėl negalima? (nebūtina): Tai gali pakenkti projektui ir gali būti, kad tos klaidos bus neįmanoma ištaisyti. Jeigu žaidėjas keikiasi discord serveryje, ką darysite?: Iškart parašysiu į bot-spam žinutę: !mute <NarioVardas> 10m Keiksmai.
 5. Sveiki, renkame nauja rudinuką (Administratoriaus narį). Kuris būtu atsakingas už forumą bei discord serverį Reikalavimai: Būtinai būti prisijungusiam pas mus į discord serverį Būtinai būti forume užsiregistravusiam, ir aktyviam Būtinai neturėti daugiau kaip 2 įspėjimų įspėjimų sistemoje Norintys į rudinukus patekti, pildykite pagal duota anketą: Koks jūsų tikras vardas?: Kiek jums metų?: Kodėl norite eiti į šias pareigas?: Ar esate buvęs nubaustas forumę arba discordę, jeigu taip, kada ir dėl ko?: Ar skaitėte taisykles?: Ar žaidėjas gali būti baudžiamas už tyčinius 6 -rep uždėjimus į 2 dienas?: Kaip žaidėja reikia užblokuoti? Parašyti pilnai: Ką daryti, jeigu tikrai netyčia, arba per klaidą uždėjote įspėjimą?: Kaip reikia uždrausti nariui rašyti forume? Parašyti pilnai: Ar jūs esate ilgai mūsų discord serveryje?: Ką darysite, radus klaidą?: Kaip tą klaidą ištaisysite?: Jeigu klaidos neišeina ištaisyti, ką darysite?: Ar galima užsidėti sau rolę su administracijos leidimas be administratoriaus (savininko) leidimo?: Kodėl negalima? (nebūtina): Jeigu žaidėjas keikiasi discord serveryje, ką darysite?: --------------------------- Manau užteks, ilgai ir daug rašysite 🙂 Išrinktas bus: 2020-06-10 (arba bus daugiau kaip 3 anketos geros)
 6. Nubaustas! Narys nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius narius!
 7. Laikas sone parasytas. Tad nereikia apsimetineti.
 8. Administratorius numetė nuotrauka į discordą. Rudinukas: Domantas baudžiamas už melaginga informacija, bei neteisingai uždėta įspėjimą (neperskaitant taisyklių).
 9. Nepakankamai įrodymu, nėra parašyta kada gautas įspėjimas, Pridėkite kita įrodymą kur rodo kada duodas įspėjimas. Tada rudinukas bus nubaustas. Tema lieka atrakinta
 10. Įspėjimų nebėra? Nebėra ir bėdos. Nematau tikslo rašyti šito papeikimo, ai, tiksliai, nebent pyktį išlieti, ok.
 11. NUSISKUNDIMŲ ANKETOS FORMA Jūsų forumo nickname: NeonPlusX Nusikaltusio administratoriaus nickname forume: Domantas Kuom šis administratorius nusikalto: Free isp Įrodymai ( privaloma, neredaguoti ) :
 12. Sveiki, taigi norėjau pranešti, kad jeigu žmogus padeda tam pačiam žmogui daugiau kaip 8 -rep, jis yra baudžiamas 1 valandos įspėjimų, su kuriuo jis negali pasiekti visiškai viso forumo. Jis buna valandai užblokuojamas, tad prašyčiau, ramiai ir teisingai dėti -rep. Suprantu, kad kartais susipykus norisi jam pakenkti. Bet per daug nepasistenkite. Taippat, NETEISINGI -REP YRA NUIMAMI! Per viena minute žaidėjas žmogus gali uždėti daugiausiai 8 -rep ant to pačio žmogaus ant kiekvieno posto, po minutės vėl 8, bet prašyčiau, dėti sąžiningai. Nedėti bereikalingai 🙂 (jeigu tyčia bandoma į min dėti 8 ir dar kita min 8 busite irgi baudžiami) Ačiū už supratinguma, MrEdgariux administracija
 13. Įgyvendinta! Pasiūlymas priimtas!
 14. Jūsų nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Pakeisti pagr. užrašą forume ,,Neon Veizor'' į MrEdgariux ar dar ką. Jei keičiasi. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas forumui/projektui: Geriau bus.
 15. Šis forumas nebėra prižiurimas administratorių. Jie buvo atleisti Priežastys: Neaktyvumai / Atsistatydinimai Šis forumas neaktyvume yra: Jis atgaivintas, ir vėl gyvas
 16. Jūsų tikrasis vardas: Domantas, čj Kiek jums metų?: 15 Kur gyvenate ( šalis, miestas )?: Vilniuje, Afganistane Lietuvoje ❤️ Jūsų charakterio bruožai: Fainas, mielas, draugiškas, linksmas ir taip toliau. Ka veikiate laisvalaikiu?: Kuriu/Tvarkau savo forumą ir bendrauju su draugais :)) Ar turite seserų ar brolių?: Tai aišku, kaip gi čia be tų sesių........ Ar turite augintinių?: JO, katiną, ir porą žuvų. Ar lankote būrelius?: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nes karantinas, o šiaip tai šaulių sąjungą. Kokie kompiuteriniai žaidimai jums mėgstamiausi?: Visi, jk. Minecraft, gta 5, subnautica, roblox ir t.t.t.t.t.t..t... Ar žiūrite filmus: Tai aiškų, kas vakarą, lovoje pasijungiu kokį nors. Jei žiūrite filmus, koks filmų žanras jums patinka?: Įvairiai. Ar klausotės muzikos, ir koks stilius labiausiai patinka?: Klausausi. Įvairus, dažniausia pop'as ir hardbass. Koks jūsų zodiako ženklas?: Skorpionas. Ar turite tikslų ir svajonių gyvenime?: Tai joooooooooo, gauti p*st pabaigti gerai mokslus, įstoti kažkur, o vėliau manau dar daugiau tikslų ir svajonių atsiras 🙂 Jūsų nuotrauka: A, gėda rodyt 😧 Labai, labai ačiū, kad skaitėte (jei skaitėte vpš).
 17. Įgyvendinta! Pasiūlymas priimtas!
 18. Jūsų forumo nickname: djpalio Jūsų siūloma įdėja: Padaryti serveryje, kad atsijungus ir vėl prisijungus atsirastum toj vietoj, kur ir atsijungei, o ne spawn'e. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas serveriui: Nervina, kai reikia vis skristi į tą vietą kur atsijungei 😄 Tai patogiau būtų...
 19. Čia laikinai paskutinė versija, kuria keliu dėl forumo :), tai dabar biški pakeitimų su forumu čia Atnaujinti mygtukai. Išverstas 40 - 50 % forumo. Įdėtas nariams (svečiams) Discord prisijungimo nuoroda. Ateityje žadame foruma biški palikti kaip ir poilsiui, dirbsime daugiau prie serverio.
 20. Vaizdo Įrašai turi būti neįžeidžiantis kitų narių. Visi vaizdo įrašai turi būti įkelti tik iš: YouTube, Discord, Twitter, TikTok, Facebook. Draudžiama kelti į viena temą daugiau kaip 3 vaizdo įrašų (nebent labai reikia) Bus papildyta.
 21. Šių kelių dienų forumo atnaujinimai: Sukurti specialūs mygtukai, papeikimams, įdėjoms, anketoms. Jais naudosis administracijos nariai. Atnaujintas forumo dizainas. Daug išversto forumo, bet jis verčiamas toliau. Įkeltas grupių pluginas, kur grupės rodomos forumo pagrindinio puslapio apačioje. Sukurta nauja grupė ,,Forumo pagalbininkai.'' Sukurta daug naujų kategorijų ( forumų, sub-forumų ). Nuo šiol galite įsigyti VIP'ą forume. Kuris suteiks keliatą galimybių, kurių negali paprastas narys. Taip pat turės rolę su spalva. Forumo pagrindiniame puslapyje atsirado ŠAUKYKLA.Čia forumo nariai gali bendrauti, ir susirasti draugų. Sutvarkyta keliatas klaidų. Administracijos rolei uždėtas particles. Atnaujinta pagalbos sistema, taip pat daug maž išversta. Laukiame jūsų pasiūlymų forumui. Jei reikia pagalbos visada rašykite pagalbos sistemoje. Stengsimės padėti kuo galime greičiau.
 22. Sveiki, šiandiena papasakosiu, kas atsirado naujo forume ant 1.4 versijos: ▶ Pridėta daug subforumių. ▶ Išversta 20 - 35% forumo ▶ Sutvarkyti 2 bugai
 23. MrEdgariux

  TAISYKLĖS

  Taisyklės: Draudžiama keiktis / įžeidynėti arba kitaip kenkti forumo nariams / iui Draudžiama reklamuoti kitas svetaines Draudžiama kurti beprasmias temas kur yra parašyta tik ("Sv" "Ką veikiat?" "Mldc MrEdgariux arba NeonPlusX" ir pnš.) Draudžiama rašyti kitų narių asmeninę informacija be jo sutikimo, turint leidimą prašome prirašyti į temą, kad leidimas buvo suteiktas ir įrodymai. Bus papildyta.
 24. PRISISTATYMŲ ANKETOS FORMA Jūsų tikrasis vardas: Kiek jums metų?: Kur gyvenate ( šalis, miestas )?: Jūsų charakterio bruožai: Ka veikiate laisvalaikiu?: Ar turite seserų ar brolių?: Ar turite augintinių?: Ar lankote būrelius?: Kokie kompiuteriniai žaidimai jums mėgstamiausi?: Ar žiūrite filmus: Jei žiūrite filmus, koks filmų žanras jums patinka?: Ar klausotės muzikos, ir koks stilius labiausiai patinka?: Koks jūsų zodiako ženklas?: Ar turite tikslų ir svajonių gyvenime?: Jūsų nuotrauka: Taisyklės: Prisistatymą kurti pagal anketą. Prisistatyme pasakoti tik apie save. Kurti daugiau nei vieno prisistatymo negalima. Draudžiama reklamuoti kitus forumus. Kelti tik savo nuotraukas, jei prašoma. ( nebūtina ) Draudžiama rašyti įžeidžiantį turinį. Draudžiamas bereikšmis komentavimas. Draudžiama kurti temas, nesusijusias su pristatymais. Už taisyklių nesilaikymą, būsite baudžiami forumo įspėjimais.
 25. Sveiki atvykę į naujajį MrEdgariux.lt forumą. Svetainėje buvo atnaujintas VISIŠKAI VISAS DIZAINAS. Pridėtas grupių pluginas. Toliau verčiamas forumas į Lietuvių kalbą.
 26. Sveiki atvykę į nauja versija: 1.2, ir šioje versijoje prisidėjo: Nuo šiol galite rašyti skundus, administracijai, forumo moderatoriams ir nariams. Atsirado šaukykla, kurioje galite rašinėtis. Pridėta VIP narystės pirkimas (2 eur)
 1. Load more activity