Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 3. Pradėta tvarkyti! Mes pradėjome tvarkyti šią klaidą, būsite informuoti kai klaida bus sutvarkyta, kol tvarkome, tema nėra rakinama.
 4. Taip, čia galima klaida, kadangi tai nebuvo mano programuota, todėl gali būti naudojama ne ta laiko juosta, pabandysime sutvarkyti tai, jeigu išeis. Taip pat tai gali būti random žinutė kurią parašo. *REDAGUOJU* tai buvo mano žioplumas, nemačiau kad tan secondary parašyta ir parašiau labas rytas kur turėjo būti laba diena. Ačiū už pranešimą, dabar turėtu būti viskas gerai.
 5. Jūsų forumo nickname: Domantas Aprašykite klaidą: Jau diena, tuoj bus vakaras, o rašo, kad dar vis rytas, wtf? Pridėkite įrodymus (rekomenduojama) : ,
 6. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 7. Pradėta tvarkyti! Mes pradėjome tvarkyti šią klaidą, būsite informuoti kai klaida bus sutvarkyta, kol tvarkome, tema nėra rakinama.
 8. Jūsų forumo nickname: Domantas Aprašykite klaidą: Neišverstos vietos.
 9. Jūsų nickname: Domantas čj Jūsų siūloma įdėja: Pakeisti forumo grupes į aiškius pavadinimus, pvz.: "Rudnosiukai" į Savininkai/Savininkas, "Rudinukai" į Administratoriai/Administratorius ir t.t. Kuom šis pasiūlymas bus naudingas forumui/projektui: Aiškiau bus kitiems, manau.
 10. Sutvarkyta! Klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą!
 11. Jūsų forumo nickname: Kam šitas reikalingas jei šone matosi? 😄 Domantas Aprašykite klaidą: Reikia išversti daug ką tam link'e. Pridėkite įrodymus (rekomenduojama) : https://mredgariux.lt/projektai/3/index.php?/settings/
 12. MEGA UPDATE Pirmiausia, noriu pasakyti kad buvo įkeltas naujas forumo dizainas, kadangi senesni buvo susibuginę. Antra noriu pasakyti kad buvo pridėti pasiekimai, bei rangai, kurie bus gaunami už tam tikras veiklas. Trečia noriu pasakyti, atsirado youtube pasiekimas youtuberiams. Daugiau pakeitimų ateityje!
 13. Sveikučiai, po tikrai žiauriai ilgo laiko, mes vėl tęsiame šio forumo išlaikymą bei bendruomenę, kadangi šis forumas buvo uždarytas dėl neaktyvumo, todėl šįkart stenkimės mes jo neuždaryti eilinį syk. Kas naujo? Kadangi forumas grąžintas, jis vėl bus tobulinamas, tik kad jam dėmesio daug nebus duodama. Forume išlieka visi pranešimai, žinutės, taisyklės ir t.t Bendruomenė kurį išlaiko šį forumą bei jį prižiūrį turi teisę turinį netinkama ištrinti, o pažeidėjus užblokuoti.
 1. Load more activity

MrEdgariux.LT Forumas

Šis forumas priklauso svetainės savininkui, visas turinys, bei dizainas taip pat.

Autorių teisių saugomas turinys

×
×
 • Sukurti nauja...